ظاهر

با پایان ترم اول و ورود به ترم جدید ، بسیاری از دانشجویان می کوشند با ایجا د نغییر و تحول در رفتار و ظاهر خود به نوآوری و شکوفایی(درسال­نوآوری­وشکوفایی) بپردازند! تا حالا فکر کردید چطوری می شه جذاب تر و زیبا تر وارد یک محیط نسبتاً علمی شد؟! تا حالا به این فکر کردید که چرا بعضی رنگ ها بیشتر به شما می آیند؟ در راهنمای زیر سعی می کنیم شما را با آن رنگ هایی که به شما می آیند آشنا سازیم. قابل ذکر است کلیه عواقب بعدی پس از خواندن این متن به عهده خواننده میباشد. پیشاپیش نیز از کلیه خواهران و برادران خواهشندیم جهت اجرای موارد زیر، قبل از هر چیز حجاب و شئونات اسلامی را رعایت نمایند!
طبق گفته کارشناسان، برای آنکه بدانید چه رنگی هارمونی بیشتری با بدن شما دارد، باید سه مورد را در نظر بگیرید : رنگ مو ، رنگ چشم و رنگ پوست.
در صورتی که رنگ موهای شما تیره ولی رنگ پوست تان روشن است و چشمان قهوه ای تیره یا مشکی دارید ، ‏رنگ های قرمز تند ، قرمز جگری ، آبی ‏نفتی ، آبی اردکی ، بژ، قهوه ای شکلاتی ، برنز و قرمز مایل به نارنجی برای لباس شما بسیار مناسب است. ‏رنگ مشکی ، آبی روشن و صورتی ‏و سفید چندان شما را جذاب نمی کند پس باید ازخریدن لباس هایی با این رنگ پرهیز کنید. در میان جواهرات نیز طلای زرد ‏همراه با یک سنگ زیبای قرمزرنگ بسیار‏به شما می آ ید.
در صورتی که پوستی تیره ولی موهای روشنی دارید و چشمان تان به رنگ آبی روشن یا سبز است، ایده آل ترین رنگ ها برای لباس شما خاکستری براق، زرد تند، نارنجی و سبز است. برعکس رتگ سفید ، مشکی و آبی تیره به هیچ وجه به شما نمی آید. در میان جواهرات نیز طلای زرد را انتخاب کنید.
در صورتی ‏که پوست و موهای تیره رنگی دارید ، برای لباس رنگ هایی مانند سفید ، صورتی ، قرمز شاد ، مشکی ، خا ‏کستری و... را برگزینید. طلای سفید همراه با الماس یا یاقوت ییش از طلای زرد به شما می آید.
9 قانون مهم درباره تناسب رنگ ها
· هرگزبیش از سه رنگ را با­هم نپوشید
· سفید و ‏سیاه جزو رنگ های خنثی هستند و شما می توانید آنها را با هررنگی هماهنگ کنید.
· خاکستری روشن و طوسی نیزاز جمله رنگ هایی هستند که به تمامی رنگ ها ‏می أیند.
· ‏حتی الامکان از رنگ های تیره در زیر و از رنگ های روشن در روی لباستان استفاده کنید. رنگ تیره شما را لاغر تر نشان می دهد.
· از رنگ های شاد و روشن برای شال و روسری استفاده کنید تا صورتتان بشاش تر به نظر برسد.
· در صورتی که پوستی تیره و چشمانی قهوه ای دارید می توانید این رنگ ها را با هم بپوشید : قرمز و نارنجی – سبز و بژ- سبز و بنفش تیره – قرمز و مشکی – سبز و گوجه ای – قرمز و خاکستری.
· در صورتی که پوستی روشن و موهای تیره دارید ، این ترکیب رنگ ها به شما می آید: بژ و سفید – خرمایی و زرد – خاکستری و خرمایی – آبی نفتی و بژ – خرمایی و سفید شیری.
· در صورتی که پوست و موهایتان روشن است، این ترکیب ها را انتخاب کنید: شکلاتی و قرمز- خاکستری و مشکی – سفید و مشکی – شتری و مشکی.
· از پوشیدن رنگ هایی که خیلی به هم نزدیک اند یا خیلی با هم تضاد دارند مانند بنفش و زرد ، سبز و آبی ، قرمز و صورتی ، آبی تیره و مشکی ، ... خودداری کنید.

اگر این مطالب برای خوش تیپ تر شدنتون کافی نیست بگید تا بقیشو هم بذارم تو وبلاگ!! در پایان از این که با خواندن متن­ بالا ، به انحراف هرچه بیشتر دانشگاه از مسیر نسبتاً علمی خود کمک نمودید ، تشکر می کنم. شاید یه روزی ، آموزش دانشکده در کنار دروس عمومی و تخصصی ، دروسی همچون مُدگرایی(Fashionist) ، تیپ سازی پیشرفته و آزمایشگاه مُد را نیز ارائه نماید!!!!

/ 1 نظر / 12 بازدید
سبز

ممنون که راهنماییم کردی[گل][گل]