می‌خواهم زیر پرچم ایران مسابقه دهم/ پیشنهاد دلالان برای حضور در کشورهای عربی

mahjub  می‌خواهم زیر پرچم ایران مسابقه دهم/ پیشنهاد دلالان برای حضور در کشورهای عربی

قهرمان جودوی مسابقات روسیه گفت: دلالان حاضر در مسابقات پیشنهاد پرداخت دستمزدهای میلیون دلاری را به من دادند تا برای کشورهای عربی …
جواد محجوب که ماه گذشته در جریان رقابت های گراند اسلم مسکو موفق شد با شکست همه رقبا در وزن ۱۰۰- کیلوگرم صاحب مدال طلا شود با بیان مطلب فوق افزود: تورنمنت مسکو با حضور برخی از بهترین های جودو جهان در سطح فنی بالایی برگزار شد. امتیاز بالا در رنکینگ و پرداخت جوایز دلاری پای خیلی از جودوکاران برتر جهان را به این مسابقات باز کرده بود.

وی در مورد مسابقات خود گفت: دور اول استراحت داشتم ولی از دور دوم به بعد با بهترین های جهان مبارزه کردم. نماینده اکراین ، روسیه ، آلمان و ازبکستان همه جایگاه بالایی در رنگینگ دارند و همین آلمانی برنز المپیک را در کارنامه داشت و خدا را شکر با آمادگی بدنی خوبی که داشتم موفق به کسب مدال طلا شدم.

محجوب به حضور دلالان در سالن مسابقات اشاره کرد و گفت: برخی از این نفرات پیشنهاد پرداخت دستمزدهای میلیون دلاری را دادند تا برای کشورهای عربی یا اروپایی مبارزه کنم که اصلا” به آنها جواب ندادم. عشق من ایران است و می خواهم زیر پرچم زیبا و مقدس ایران اسلامی افتخار کسب کنم. او همکنون همراه دیگر اعضای تیم ملی در مسابقات جهانی برزیل حضور دارد. با آرزوی موفقیت برای سفیران ایران.

 

/ 0 نظر / 48 بازدید