ساحل دلتو به خدا بسپار خودش قایقو برات می فرسته

به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستی یک شمع روشن کن

sezar800.blogfa.com

شبکه ایران در خبری که هدف از انتشار آن را رهایی کاربران اینترنت از شر تحریم های شرکت هایی نظیر گوگل عنوان کرده، آورده است:
در این مطلب قصد داریم راهی ایمن به شما معرفی کنیم تا بتوانید از شر تحریم‌های غیرعادلانه شرکت‌های نرم‌افزاری مانند گوگل و مایکروسافت بر علیه کاربران ایرانی رها شوید. همواره برای کاربران ایرانی دسترسی به برخی برنامه‌هایی که از سوی شرکت‌های نرم‌افزاری برای بیشتر کشورها به طور رایگان عرضه شده امری دشوار به نظر رسیده است.

به طور مثال شرکت گوگل برنامه‌های رایگان خود را که در روی پایگاه اینترنتی خود عرضه می‌کند همواره برای کاربران ایرانی دانلود آن را ممنوع کرده و در برابر درخواست کابرارن ایرانی برای دانلود این برنامه‌ها اعلام می‌کند که استفاده از این برنامه در کشور شما مقدور نمی‌باشد.

ما در این مطلب قصد داریم راهی به شما معرفی کنیم که با استفاده از ان بتوانید از شر این تحریم‌های غیرعادلانه شرکت‌های نرم‌افزاری مانند گوگل و مایکروسافت بر علیه کاربران ایرانی رها شوید و بتوانید با خیال راحت برنامه‌های مورد نیاز خود را دانلود و بارگذاری کنید.

صرف‌نظر از استفاده از برخی برنامه‌ها برای تغییر آی‌پی که خطرات مهمی برای شما در پی دارد استفاده از سایت «فایل هیپو» راحت‌ترین روش برای بارگذاری و استفاده از این برنامه‌هاست. وب‌سایت فایل هیپو به آدرس www.filehippo.com به رغم اینکه سایت بی‌سر و صدا و کم‌ادعایی است و شاید در ایران کم‌تر شناخته شده باشد همیشه نرم‌افزارهای به روزی را عرضه می‌کند.

از محاسن این سایت نرم‌افزارهای بروز آن دسته‌بندی‌های متنوع و مختلف آن است که برنامه‌ها را به صورت منظم در ان طبقه‌بندی کرده‌اند تا کاربران در پیدا کردن نرم‌افزار مورد علاقه خود سردرگم نشوند. در این سایت همچنین تمامی نرم‌افزارها به صورت اورجینال آرشیو می‌شوند و کد MD5 آنها نشانگر اطمینان و دست‌نخورده بودن کدهای نرم‌افزاری این برنامه‌ها است.

امیدوارم با لغو تحریم‌های ناعادلانه این شرکت‌ها علیه کاربران ایرانی دیگر نیازی به استفاده از وب‌سایت‌های واسطه نباشد.

تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/٢٦ساعت ۱٢:۳٦ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

sezar800.blogfa.com

آیا شیطان وجود دارد؟

و آیا خدا شیطان را خلق کرد؟

استاد دانشگاه با این سوال ها شاگردانش را به یک چالش ذهنی کشاند.

آیا خدا هر چیزی که وجود دارد را خلق کرد؟

شاگردی با قاطعیت پاسخ داد:"بله او خلق کرد"

استاد پرسید: "آیا خدا همه چیز را خلق کرد؟"

شاگرد پاسخ داد: "بله, آقا"

استاد گفت: "اگر خدا همه چیز را خلق کرد, پس او شیطان را نیز خلق کرد. چون شیطان نیز وجود دارد و مطابق قانون که کردار ما نمایانگر صفات ماست , خدا نیز شیطان است"
شاگرد آرام نشست و پاسخی نداد. استاد با رضایت از خودش خیال کرد بار دیگر توانست ثابت کند که عقیده به مذهب افسانه و خرافه ای بیش نیست.

شاگرد دیگری دستش را بلند کرد و گفت: "استاد میتوانم از شما سوالی بپرسم؟"

استاد پاسخ داد: "البته"

شاگرد ایستاد و پرسید: "استاد, سرما وجود دارد؟"

استاد پاسخ داد: "این چه سوالی است البته که وجود دارد.... آیا تا کنون حسش نکرده ای؟ "

 

ادامه داستان رو در ادامه مطالب بخوانید=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/٢٦ساعت ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

sezar800.blogfa.com

برای خواندن این داستان عاشقانه و زیبا به ادامه مطالب مراجعه فرمایید=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/٢۳ساعت ٢:۳٦ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

Akse Asheghane(22).jpg

برای خواندن این جملات  عاشقانه و زیبا به ادامه مطالب مراجعه فرمایید=>

****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/٢۳ساعت ۱٢:٥۳ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

http://sweetgirl01.persiangig.com/image/maryam849.jpg

خدایا کفر نمی‌گویم/ پریشانم/چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!/مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی/خداوندا!/اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی/لباس فقر پوشی/غرورت را برای ‌تکه نانی/‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌/ و شب آهسته و خسته/تهی‌ دست و زبان بسته/به سوی ‌خانه باز آیی/زمین و آسمان را کفر می‌گویی/نمی‌گویی؟!/خداوندا!/اگر در روز گرما خیز تابستان / تنت بر سایه‌ی ‌دیوار بگشایی / لبت بر کاسه‌ی‌ مسی‌ قیر اندود بگذاری / و قدری آن طرف‌تر / عمارت‌های ‌مرمرین بینی‌ / و اعصابت برای‌ سکه‌ای‌ این‌سو و آن‌سو در روان باشد / زمین و آسمان را کفر می‌گویی /نمی‌گویی؟! /
خداوندا!
اگر روزی‌ بشر گردی‌ / ز حال بندگانت با خبر گردی‌ / پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بودن، از این بدعت/ خداوندا تو مسئولی / خداوندا تو می‌دانی‌ که / انسان بودن و ماندن / در این دنیا چه دشوار است/ چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است…

تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/٢۳ساعت ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

 شایعه دستگیری ساسی مانکنicon35

sezar800.blogfa.com

از تاریخ 8 فروردین تماسهای زیاد . ایمیل . کامنت و sms های بسیار زیادی داشتیم که ساسی مانکن در کیش دستگیر شده این بود که یاشار رپفا قرار ملاقاتی ترتیب داد تا این حرفها تموم بشه .
فروردین ساسی در یکی از پاساژ های کیش بود که مردم بسیاری به سمت وی رفتند و تجمع زیادی نظم پاساژ بهم خورد و مامورین انتظامی وی را 2 روز دستگیر و از این جزیره اخراج کردند ! شایعه های که وی در حال خواندن آهنگ یا در جایی گفته شده رقصیدن بود دور از عقل هست و همینجا تکذیب میشه.

تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/۱۸ساعت ۳:۱۱ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

sezar800.blogfa.com

نام این کوه باستانی پردیس است در حومه شهرستان جم از توابع عسلویه استان بوشهر و در نیمه های راه بندر کنگان به فیروز آباد شیراز قرار دارد .


نکات قابل توجهی که در این کوه باستانی وجود دارد :

1. قله این کوه نزدیک ترین نقطه زمین به خورشید است چون بالاترین ارتفاع در نزدیکی خط استواست .2. آتشکده فوق العاده باستانی که در قله کوه قرار دارد ، محل تولد و غسل تعمید پدر جمشید جم است .

3. مغناطیس فوق العاده قوی کوه در جهان زبانزد است و اگر در فاصله 50 تا 100 متری کوه یعنی تقریبا انتهایی ترین نقطه مشخص اسفالت با ماشین توقف کنی و ترمز دستی را بخوابانید ، ماشین بجای سر پائینی به نرمی به سمت کوه کشیده می شود که البته همین مغناطیس برای رانندگان نا آشنا بسیار دردسر ساز بوده و تا کنون تعداد زیادی از خودروها بی اختیار با کوه تصادف کرده اند .


4. پوشش گیاهی منطقه نوعی خار بیابانی گرمسیری منحصر به فرد است که خواص دارویی فراوان دارد و عسل حاصله از منطقه تماما" پیشخرید چند کارخانه داروسازی بزرگ جهان است یکی از ترکیبات اصلی مسکن Advil که یکی از بهترین قرصهای شناخته شده برای ناراحتی های اعصاب و دردهای میگرنی است از همین عسل تهیه می شود .

در ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/۱۸ساعت ۳:٠٠ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

sezar800.blogfa.com

روزی عده ای از قورباغه ها برای گردش به جنگل رفتند. همانطور که داشتند می رفتند 2 تا از قورباغه ها به

چاه عمیقی افتادند. آن 2 خیلی تلاش می کردند ولی همه داد می زدند و می گفتند که دست از تلاش بردارند .

آنقدر گفتند که بالاخره آن یکی دست از تلاش برداشت و مرد اما اون یکی همین طور به تلاش خود ادامه داد که

بالاخره توانست از مرگ نجات یابد.وقتی آن قورباغه بالا اومد همه آن ها به بیچاره گفتند که چرا به حرف های

آن ها توجه نکرده و دست از تلاش برنداشته که بالاخره متوجه شدند اون بیچاره ناشنواست و تمام مدت فکر

میکرده آن ها دارند تشویقش می کنند که یه وقت دست از تلاش برندارد.

 

تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/۱۸ساعت ٢:٤۸ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

sezar800.blogfa.com

بیشتر متخصصین تغذیه معتقدند که غذا بهترین منبع مواد مغذی است. در صورتی که غذاهای متنوعی از غلات، سبزیجات، میوه جات، لبنیات و گوشت مصرف کنید، به قرص های ویتامین و مواد معدنی نیاز پیدا نمی کنید.با این وجود در صورتی که نوعی بیماری یا نیازهای تغذیه ای خاصی دارید که با منابع معمول غذایی قابل رفع نیست یا اینکه اصولاً از یک نوع مواد غذایی خاص استفاده نمی کنید(مثلاً از شیر تا سایر محصولات لبنی مصرف نمی کنید). ممکن است مکمل برای شما سودمند باشد.

 
شرایط زیر احتمالاً نیاز به مکمل دارد
کمبود لاکتات:افراد مبتلا به کمبود لاکتات قادر به هضم شیر و برخی
فرآورده های شیر نیستند در صورتی که این افراد به اندازه کافی از سایر مواد غذایی محتوی کلسیم فراوان (نظیر اسفناج، کلم و باقلا)استفاده نکنند، مصرف یک مکمل کلسیمی مفید خواهد‌بود.به طور مشابه افرادی که آلرژی به شیر دارند یا از شیر و محصولات آن خوششان نمی آید نیز احتمالاً از مکمل کلسیمی سود خواهند برد. رژیم گیاهخواری،ویتامین B12، آهن، روی و مکمل های کلسیمی ممکن است مورد نیاز باشند.


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/۱۸ساعت ٢:۳٩ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

هیچ وقت خودت را برای کسی شرح نده!!!!
کسی که تو را دوست داشته باشد نیازی به این کار ندارد!!!
و کسی که تو را دوست ندارد آن را باور نخواهد کرد . . .!!!

sezar800.blogfa.com

 

1) حقیقت را بگویید

منظور این نیست که فقط دروغ نگویید. گفتن حقیقت حد مشخصی دارد، که با در نظر گرفتن آن هم خودتان احساس آزادی و راحتی خواهید کرد و هم دیگران به سمتتان جلب می شوند. باید سعی کنید حقیقت را از موضع عشق بگویید، نه از موضع قدرت یا ترس.


2) خودتان باشید

منطقی باشید. خودتان را به همان صورت که هستید قبول کنید. اگر ما این چیزی هستیم که اکنون هستیم، فقط به خاطر انتخاب هایی بوده که در زندگیمان کرده ایم. قبول کردن این مسئله این قدرت را به ما می دهد تا بتوانیم باز انتخاب کنیم. اگر خود را آنطور که واقعاً هستید به دیگران نشان دهید، ممکن است نتوانید بعضی ها را به سمت خود جذب کنید، اما مطمئن باشید که آنها را هم تحت تاثیر قرار می دهید.****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/۱۸ساعت ٢:٢٦ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |
icon38داستان عشق واقعی:
sezar800.blogfa.com

چشمای مغرورش هیچوقت از یادم نمیره .
رنگ چشاش آبی بود .
رنگ آسمونی که ظهر تابستون داره . داغ داغ…

وقتی موهای طلاییشو شونه می کرد دوست داشتم دستامو زیر موهاش بگیرم
مبادا که یه تار مو از سرش کم بشه .
دوستش داشتم .
لباش همیشه سرخ بود .
مثل گل سرخ حیاط . مثل یه غنچه …
وقتی می خندید و دندونای سفیدش بیرون می زد اونقدرمعصوم و دوست داشتنی می شد که اشک توی چشمام جمع میشد.
دوست داشتم فقط بهش نگاه کنم .
دیوونم کرده بود .
اونم دیوونه بود .
مثل بچه ها هر کاری می خواست
می کرد .

 

در ادامه مطالب=>

 


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/۱۸ساعت ٢:٠٢ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

sezar800.blogfa.com

در بعضی شرایط می گوئیماحساس بدی از حضور در آن موقعیت داشتم» و یا « من هم مثل او غمگین شدم » و ... این جملات به چه معناست؟

واژه «احساس» در روانشناسی،بسته به اصل لاتین آن،معانی متفاوتی دارد.در زبان مصطلح از کلمه «احساس» در موقعیتها و حالات مختلف برای بیان اهداف متفاوت استفاده میشود؛مثلا میگوییم:‌«احساس میکنم که او اصلا مرا درک نمیکندیا مثلا: «احساس بدی از حضور در آن موقعیت داشتم» یا مثلا: «زنان از مردان بااحساسترن  »...

این مثالها حاکی از آن است که کلمه احساس در موقعیتهای مختلف،بار معنایی متفاوتی دارد.برای آشنایی بیشتر با بحث «احساس» در حیطه روانشناسی،با دکتر حسین ابراهیمیمقدم، روانشناس،گفتگویی کردهایم که میخوانید.

آقای دکتر! در روانشناسی،کلمه «احساس» مترادف با چه واژهای است و دقیقا چه معنایی دارد؟

 

در ادامه مطالب=>

 


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸٩/۱/۱۸ساعت ۱:۳٩ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

Powered by SeZaR800

>