ساحل دلتو به خدا بسپار خودش قایقو برات می فرسته

به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستی یک شمع روشن کن

به حمام میروید اول کدام قسمت را میشویید؟

(شخصیت شناسی)

د نیــای خـنــده

هنگامی‌که به حمام می‌روید اولین قسمتی که از بدنتان را می‌شورید کدام ناحیه است؟ این موضوع که شما هنگامی‌که به حمام می‌روید کدام ناحیه از بدنتان را می‌شورید دارای روان شناسی جالبی می‌باشد.
آیا شما به حمام میروید اول صورت، زیر بغل، موهای سر، قفسه سینه یا شانه هایتان را می‌شورید؟ یا سایر اعضای بدنتان را می‌شورید.

آیا تا کنون به پاسخ این سوال فکر کرده اید آیا به این موضوع دقت کرده‌اید ؟؟قبل از اینکه این متن را بخوانید اول تصمیم بگیرید و فکر کنید که کدام ناحیه از اعضای بدنتان را در ابتدا می‌شورید و بعد این تست را ادامه دهید.

اگر شما شخصی هسیتد که هنگام ورود به حمام صورت خود را می‌شورید:

پول برای شما اهمیت بسیاری دارد اما نسبت به اهمتی که پول در زندگی شما دارد کوشش کمی‌برای به دست آوردن آن انجامی‌می‌دهید سطح تقاضا و تلاش شما دارای توازن نمی‌باشد . در صحبت های خود خیلی پابند صداقت نیستید و برای اینکه به مقصود خود برسید گاهی اوقات صداقت خود را فراموش می‌کنید . افرادی که در اطراف شما هستند به دلیل رفتارهای متفاوتی که شما انجام می‌دهید قادر به درک صحیحی از شما نیستد ولی شما به تفکرات دیگران راجع به خودتان اهمیت زیادی نمی‌دهید و معمولا کارهایی را که خودتان دوست دارید و طبق خواسته و میل خودتان باشد انجام می‌دهید.

 

در ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/۳٠ساعت ۱٢:٢٦ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |


از همه چیز به اندازه کافی آرزو کنیم!


یکی از آرزوهایتان را همین الان
جلوی چشم بیاورید. هر آرزویی کهمی‌خواهد باشد. می‌خواهد پول وثروت باشد یا عشق و محبت یا نمرهقبولی و یا استراحت و تفریح یا هرچیز دیگر. فقط بگویید از این چیزیکه آرزومندش هستید و طلبشمی‌کنید، چقدر از آن می‌خواهید.کم یا زیاد!؟

اگر به شما بگویند همراه با اینآرزویی که چشم به راهش هستید

یک سری چیزها هم همراه استکه شما خوشتان نمی‌آید و از آنچیزهایی که خوشتان نمی‌آید ولی مجبورید دریافت کنید، چقدر می‌خواهید؟ کم یا خیلی کم یا زیاد؟

اگر درست و دقیق به خواسته‌ها و ناخواسته‌های خود از زندگی نگاه کنید می‌بینید که همیشه یا خیلی کمخواسته‌اید یا خیلی زیاد. یا خیلی زیاده‌روی کرده‌اید و بیش از اندازه خواسته‌اید و یا نه خیلی خسیسی بهخرج داده‌اید و تفریط کرده‌اید و به اندازه‌ای درخواست کرده‌اید که اصلا کفاف نیازتان را نمی‌دهد. سفارشتاناز کاینات یا خیلی زیاد بوده یا خیلی کم ولی هرگز به اندازه کافی نخواسته‌اید؟! چرا؟

ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/٢٤ساعت ۱۱:٥٠ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

 

به دلایل مختلف ، خیلی از پسرها همیشه به دنبال این هستند که در اولین ملاقات خود ، پشت سرهم سوألهایی از دوست دختر خود بپرسند ، شما چطور ؟ دلایلتان چیست ؟

  • شاید می خواهید روز ولنتاین بهتری را تدارک ببینید ؟
  • یا اینکه با او خودمانی تر بشوید؟
  • شاید هم اولین بار است و هول شده اید و نمی دانید چطور سر صحبت را باز کنید ؟

در اینجا به 100 سوأل که می توانید شما را از آن حالت یخ بودن درآورد و وادار به صحبت کند ، اشاره کرده ایم ، آنها را یکبار بخوانید و بعد نظر دهید ، موافقید؟!

و لطفا" بخاطر داشته باشید ، همه ی این سوالها جنبه ی طنز دارد ، اگر فهرستی کامل از همه ی آنها را به یکباره جلوی روی دوست دختر خود قرار دهید ، مسلما" او وحشت زده ، از شما فراری می شود ، مطمئنا" دوست ندارید که این طور شود ؟!!

تنها هر بار دو یا سه تا از آن را انتخاب کنید تا سر صحبت را باز کنید .

حتما" شما هم بارها و بارها در برخورد با مردم چیزهای عجیبی دیده اید و از آن درس عبرت گرفته اید ، شاید افراد با هم فرق کنند ولی تقریبا" در یک مواردی با هم شبیه اند ، بطور مثال ، شاید دوست دختر جدید شما هم بخواهد در مواقعی شما را غافلگیر کند ، مراقب باشید !!

او را مجبور نکنید به سوالاتی که مایل نیست ، یا خود را تحت فشار می بیند ، پاسخ دهد . بهتر است در پرسش موضوعات محرمانه و شخصی او بسیار محتاط باشید ، به خصوص اگر هنوز با هم خیلی صمیمی نشده اید .

در ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/٢٤ساعت ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

اگه کمی و فقط کمی بخواهیم از زندگی لذت ببریم و نگاهمان را کمی بهتر کنیم بسیاری از لذت ها نه وقت زیادی می خواهد و نه پول زیادی. پس منتظر تغییرات زیاد در یه روزی که معلوم نیست کی باشد نباشیم ... در کوچکترین اتفاقات عظیم ترین تجارب بشر نهفته است . باور کنید

 گاهی به تماشای غروب آفتاب بنشینیم
سعی کنیم بیشتر بخندیم
 تلاش کنیم کمتر گله کنیم
 با تلفن کردن به یک دوست قدیمی، او را غافلگیر کنیم
گاهی هدیه‌هایی که گرفته‌ایم را بیرون بیاوریم و تماشا کنیم
بیشتردعا کنیم
در داخل آسانسور و راه پله و... باآدمها صحبت کنیم
 هر از گاهی نفس عمیق بکشیم
 لذت عطسه کردن را حس کنیم
 قدر این که پایمان نشکسته است را بدانیم
 زیر دوش آواز بخوانیم
سعی کنیم با حداقل یک ویژگی منحصر به فرد با بقیه فرق داشته باشیم
 گاهی به دنیای بالای سرمان خیره شویم
 با حیوانات و سایر جانداران مهربان باشیم
 برای انجام کارهایی که ماهها مانده و انجام نشده در آخر همین هفته برنامه‌ریزی کنیم
 از تفکردرباره تناقضات لذت ببریم
 برای کارهایمان برنامه‌ریزی کنیم و آن را طبق برنامه انجام دهیم. البته کار مشکلی است
 مجموعه‌ای از یک چیز (تمبر، برگ، سنگ، کتاب و... برای خودمان جمع‌آوری کنیم
 در یک روز برفی با خانواده آدم برفی بسازیم
 گاهی در حوض یا استخر شنا کنیم، البته اگر کنار ماهی‌ها باشد چه بهتر
 گاهی از درخت بالا برویم
 احساس خود را در باره زیبایی ها به دیگران بگوئیم
 گاهی کمی پابرهنه راه برویم
 بدون آن که مقصد خاصی داشته باشیم پیاده روی کنیم
 وقتی کارمان را خوب انجام دادیم مثلا امتحاناتمان تمام شد، برای خودمان یک بستنی بخریم و با لذت بخوریم
 در جلوی آینه بایستیم وخودمان را تماشا کنیم
 سعی کنیم فقط نشنویم، بلکه به طور فعال گوش کنیم
 رنگها را بشناسیم و از آنها لذت ببریم
 وقتی از خواب بیدار می‌شویم، زنده بودن را حس کنیم
 زیر باران راه برویم
 کمتر حرف بزنیم و بیشترگوش کنیم
 قبل از آن که مجبور به رژیم گرفتن بشویم، ورزش کنیم و مراقب تغذیه خود باشیم
 چند بازی و سرگرمی مانند شطرنج و.... را یاد بگیریم
 اگر توانستیم گاهی کنار رودخانه بنشینیم و در سکوت به صدای آب گوش کنیم
 هرگز شوخ طبعی خود را از دست ندهیم
 احترام به اطرافیان را هرگز فراموش نکنیم
 به دنیای شعر و ادبیات نزدیک تر شویم
 گاهی از دیدن یک فیلم در کنار همه اعضای خانواده لذت ببریم
 تماشای گل و گیاه را به چشمان خود هدیه کنیم
 از هر آنچه که داریم خود و دیگران استفاده کنیم ممکن است فردا دیر باشد
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/٢٤ساعت ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

 

نیشخندهک پسورد اینترنت کاربران بطور کاملاً با کلاس و جنتلمننیشخند

شما با این آموزش می توانید بدون ارسال فایل و کاملاً باکلاس، پسورد اینترنت مردم رو هک کنید. اینم بگم که این کار خیلی بی رحمانه هست و به من هیچ ربطی نداره!!!مشغول تلفن
ما به این برنامه ها احتیاج داریم که همش تو خود ویندوز هست: BACK ORFICE و Wingate و Netbus و Telnet ... اول وارد Wingate شده و در جایی که نوشته شده HOST NAME، آی پی قربانی رو قرار می دیم و در قسمت بعدی به Scan port رفته و Defualt برنامه که Port 23 هست رو به 12345 تغییر میدهیم و گزینه سوم که try to open port only هست را انتخاب و اسکن رو بزنید. البته در اینجا میتونید از یه Range IP هم استفاده کنید و هم می تونید آی پی قربانی رو بدهید و در صورت باز بودن پورت میتونید مراحل بعدی رو اجرا کنید. حالا ما فرض رو بر این میذاریم که یه Range IP دادیم. بعد از اسکن شما با قسمتی به نام Server Found مواجه می شوید که یکسری آی پی را با پورت های باز مورد نظر شما پیدا کرده که در ادامه یکی از آی پی ها رو به دلخواه انتخاب کنید.
در قسمت بعدی Netbus را باز کرده و در جای Hostname/IP، آی پی مورد نظر را وارد کنید و در ادامه ی کار اگر از شما پسورد بخواهد، باید از Telnet استفاده کنید و اگر نخواهد که کار تقریبا تمومه. حالا فرض میکنیم که پسورد خواست. باید مراحل زیر را طی کنید:

در ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/٢۱ساعت ۱٢:٤۱ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

 

آموزش نصب ویندوز در 7 دقیقه

برای این کار شما به کمک CD Writer و نرم افزار Nero Burning Rom یک فایل بک آپ از تمام فایلهای ویندوز با پسوند exe می سازید به نحوی که بعدا میتوانید به سرعت با اجرای فایل exe ویندوزی آماده کار خلق نمایید.


نحوه انجام کار :


1. قبل از هر چیز باید یک ویندوز مرتب بهمراه تمامی نرم افزارهای مفید تهیه کنید (نرم افزارهای اضافی رو رفع نصب کنید و اونهایی رو هم که ندارین نصب کنید، همه درایورها را نصب کنید، با ضد ویروس بروز شده سیستم را چک کنید)...................................

در ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/٢۱ساعت ۱۱:٥٧ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

در حالی که قدمت سازمان های جاسوسی در اروپا و آمریکا از قبیل «سیا» و «ام آی 6» به بیش از 200 سال نمی رسد، اولین و بزرگترین سازمان جاسوسی ایران در 2500 سال پیش را داریوش با نام «اسپرگان و گاوشگان» بنا نهاد. سازمان «اسپزگان و گاوشگان» یا به قول یونانیان «افدالموس بازیلئوس» نام سازمان جاسوسی داریوش بزرگ است. در ایران به این سازمان، سازمان چشم و گوش شاه می گفتند. یونانیان نام «بازیلئوس اوتا» هم روی آن گذاشته اند. اسپزگان به معنی . . .


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/٢۱ساعت ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

 

تکنیکهای تندخوانی

http://downloadpack.files.wordpress.com/2008/07/studying_library_sjp.jpg

با بکار بستن نکات زیر مهارت تند خوانی را در خود تقویت کنید:

1- مکثــها و توقفهای چشمان خود را حین مطالعه سطور کــاهش دهید. این همان تمرکزهای لحظه ای بروی حروف و واژه ها اسـت. مـا  هنگام خواندن هر یک از سطرهای یک مـتـن چشمان خود را بصورت جهشی بسمت جلو حرکت می دهیم اکنون هر میزان که ما این مکثـها و جهشــها را کـاهش دهیـم سـرعـت خـوانــدنمان نیز افزایش می یابد. تـــعداد این توقفها معمولا در افراد کند خوان به 7 بار در هر سـطر میرسد اما شما میتوانید این تعداد مکث را به 3 بار در هر سطر کاهش دهید.

نکته:هنگام مطالعه چشمان خود را در طول سطور حرکت دهید و نه سر خود را.

نکته: برای کاهش مکث ها و توقفها میبایست حوزه دید خود را افزایش دهید. برای این منظور شما باید سعی کنید تا تصاویر واقع در گوشه چشمان خود را بدون اینکه بطور مستقیم به آنها نگاه کنید،ببینید.

نکته:اجازه ندهید حین مطالعه دیدتان دچار سرگردانی گردد.

2- واژه ها را گروه بندی کنید. ما دیگر آموخته ایم که چگونه حروف را با یکدیگر ترکیب کرده و.........

در ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/٢٠ساعت ۱:٢٠ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

تاریخچه قهوه سال 1610 برای اولین بار انگلیسی ها با قهوه آشنا شدند و بعد از گذشت چهل سال یعنی در سال 1650 اولین قهوه خانه در آکسفورد تاسیس شد. بعد از آن تعداد کافی شاپ ها در اروپا به ویژه در برخی از شهرها افزایش پیدا کرد و فرهنگ خاص کافه نشینی را رواج داد از جمله در پاریس، ونیز و آمستردام. تا اینکه بعد از ورود انگلیسی ها به هندوستان و ماندگاری شان برای سال های طولانی مکان هایی مشابه چیزی که در کشورشان داشتند را برای رفاه خود برپا کردند که کافی شاپ یکی از این موارد بود.

تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/۱٦ساعت ٤:۳٤ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

تغذیه در ورزشکاران

http://img.tebyan.net/big/1385/08/156166133141911724226385219017519611248.jpg

تفاوت رژیم غذایی ورزشکاران با افراد عادی
 

 رژیم غذایی یک ورزشکار باید در یک مطلب اساسی با رژیم غذایی فرد عادی تفاوت داشته باشد . ورزشکاران علاوه بر احتیاجات زندگی روزمره ، نیاز به سوخت برای تمرین و مسابقه دارند غذا سوخت لازم برای ورزشکاران را تأمین می کند ولی اغلب ورزشکاران از سوختی که در مخازن خود میریزند غافلند . پروتئین ، چربی و کربو هیدراتها سوخت بدن ( انرژی ) شما هستند . همه غذا ها ترکیب یکسانی از نظر محتوا ندارند . همانگونه که ماشینهای مسابقه نیاز به بنزین با درجه اکتان بالا دارند. ورزشکاران نیز نیاز به مواد غذایی دارای درجه کربوهیدرات بالا دارند .

کالری

یک ورزشکار نوجوان ( به خصوص فردی که در حال رشد است ) نسبت به هر زمان دیگری از زندگی نیاز بیشتری به کالری دارد . انرژی مورد نیاز همچنین به نوع ورزش تخصصی و برنامه تمرین شما بستگی دارد . یک دختر نوجوان با جثه متوسط که دارای فعالیت متوسط و هنوز در حال رشد است به حدود 2200 کالری در روز نیاز دارد ، حال آنکه یک دختر 15 ساله با جثه کوچک که رشدش کامل شده به حدود 1800 کالری یا کمتر نیاز دارد . پسران نوجوان بالاخص نیاز بسیاری به کالری دارند . یک پسر نوجوان در حداکثر رشد ممکن است به 4000 کالری در روز احتیاج داشته باشد . میزان کالری که در و......

در ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/۱٦ساعت ۱:٢۱ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

گرانترین بیمه های اعضای بدن افراد


خانم جنیفر لوپز باسن خود را 27 میلیون دلار بیمه کرده است

پاهای رونالدو هم 144,000,000 دلار بیمه دارد !

 

دیگر بیمه در ادامه مطالب=>****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/۱٠ساعت ٤:٥۳ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

عشق یعنی. . .

عشق یعنی یک سلام و یک درود

 عشق یعنی درد و محنت در درون

 عشق یعنی یک تبلور یک سرود

 عشق یعنی قطره و دریا شدن

 عشق یعنی یک شقایق غرق خون

 عشق یعنی زاهد اما بت پرست

 عشق یعنی همچو من شیدا شدن

 عشق یعنی همچو یوسف قعر چاه

 عشق یعنی بیستون کندن بدست

 عشق یعنی آب بر آذر زدن

 عشق یعنی چون محمد پا به راه

 عشق یعنی عالمی راز و نیاز

 عشق یعنی با پرستو پرزدن

 عشق یعنی رسم دل بر هم زدن

 عشق یعنی یک تیمم یک نماز

 عشق یعنی سر به دار آویختن

 عشق یعنی اشک حسرت ریختن

 عشق یعنی شب نخفتن تا سحر

 عشق یعنی سجده ها با چشم تر

 عشق یعنی مستی و دیوانگى

 عشق یعنی خون لاله بر چمن

 عشق یعنی شعله بر خرمن زدن

عشق یعنی آتشی افروخته

 عشق یعنی با گلی گفتن سخن

 عشق یعنی معنی رنگین کمان

 عشق یعنی شاعری دلسوخته

 عشق یعنی قطره و دریا شدن

 عشق یعنی سوز نی آه شبان

 عشق یعنی لحظه های التهاب

 عشق یعنی لحطه های ناب ناب

 عشق یعنی دیده بر در دوختن

 عشق یعنی در فراقش سوختن

 عشق یعنی انتظار و انتظار

 عشق یعنی هر چه بینی عکس یار

 عشق یعنی سوختن یا ساختن

 عشق یعنی زندگی را باختن

 عشق یعنی در جهان رسوا شدن

 عشق یعنی مست و بی پروا شدن

 عشق یعنی با جهان بیگانگى

تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/٧ساعت ٧:٢۱ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

 برنامه ضبط مکالمات تلفنی به صورت خودکار

حتما برای شما نیز پیش آمده است که قصد ضبط مکالمه ای تلفنی را داشته باشید اما با صدایی که در هنگام اغاز ضبط صدا شنیده می شود تمام کارها خراب شده و شما از کار خود بازمانده اید.اما جای نگرانی نیست ، چون با نرم افزار TotalRecall v4,1 که به صورت رایگان در سایت میهن دانلود قرار داده ایم به راحتی می توانید مکالمات تلفنی را در گوشی خود به صورت مخفیانه ضبط کنید.این نرم افزار قابلیت ضبط خودکار مکالمات تلفنی را برای شما فراهم می کند و در هنگام آغاز ضبط مکالمه نیز هیچ صدایی در گوشی شنیده نمیشود.این نرم افزار از قابلیت های خوبی برخوردار می باشد که برخی از آنها اشاره می کنیم :
- ضبط مکالمات تلفنی به صورت خودکار و بدون صدای Beep
- قابلیت ذخیره ی فایل خروجی ضبط شده با پسوند Wav و Amr
- ضبط اسان مکالمات در محیط کاربری بسیار ساده
- قابلیت تنظیم کلید میانبر برای ضبط مکالمات
- امکان دسترسی به برنامه با رمز عبور از پیش تعیین شده

و ...
نرم افزار TotalRecall v4.1 برای گوشی های نوکیای دارای سیستم عامل سیمبین سری 60 ویرایش سوم و پنجم ارائه شده است و هم اکنون می توانید این نرم افزار را دریافت کنید.

دانلود در ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/۳ساعت ٩:٤٢ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

زیبا ترین و خوشگل ترین پسر های زیر 16 سال جهان

دیگر عکسها در ادامه مطالب=>


****ادامه مطلب****
تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/۳ساعت ٩:٢٠ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

نومیورا جودوکار ژاپنی :آرزو می کنم چهارمین طلای المپیکی ام را در لندن به دست آورم

تاداهیرو نومیورا دارنده 3 مدال طلای متوالی جودو بازی های المپیک گفت: آرزو می کنم که چهارمین مدال طلا را در سن 37 سالگی در بازی های المپیک 2012 لندن به دست آورم.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ این جودوکار ژاپنی که تنها مدال طلای بازی های پکن را در کارنامه خود کم دارد و به دلیل  آسیب دیدگی در زانوی راست در انتخابی تیم ملی، این بازی ها را از دست داد، اعلام کرد: بار دیگر تصمیم گرفته ام بر بالای سکوی قهرمانی بروم.
وی در ادامه گفت:سخت تلاش کرده و مدال طلا را در بازی های المپیک لندن به دست خواهم آورد.
نومیورا در پایان از بازگشتش به مسابقات جام کودوکان در چیبا، در نوامبر آینده، و به آماده سازی برای مسابقات قهرمانی جهان که در سال 2010 در توکیو برگزار خواهد شد،خبر داد.
گفتنی است، نومیورا 3 مدال طلای خود را در دسته 60- کیلوگرم در بازی های آتلانتا(1996)،سیدنی(2000) و آتن(2004) به دست آورد.وی همچنین قهرمان جهان در سال 1997 و دارنده مدال برنز در سال 2003 شد.

تاريخ انتشار: ۱۳۸۸/٩/۳ساعت ٩:۱٥ ‎ب.ظ نويسنده: اندیشه م **نظرها** () |

Powered by SeZaR800

>